Erciyes Üniversitesi Eleman Alımı Öğretim Üyesi Alım İlanı

Sitemizde yayınlanan personel eleman alımlarından biri de Erciyes Üniversitesi tarafından yapılacak. Yayınlanan akademik iş ilanına göre öğretim üyesi olarak istihdam edilmek üzere üniversitenin bağlı birimlerine eleman alımı yapılacaktır. 2013 yılı üniversite kadrolarına yapılacak alım ve başvuru koşulları ise şöyle.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU

Üniversitemiz Akademik Birimlerine; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun’unun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi Üniversitemiz (www.erciyes.edu.tr) web sayfasının duyurular kısmında mevcuttur.

İlan olunur.

BİRİMİ BÖL/ABD/ASD/PROG UNVANI DRC ADET AÇIKLAMA
ütlzel Sanatlar Fakültesi Müzik ASD Yrd Doç. 3 ¦ Ses Eğitimi Çalışmalarının İngilizce Konuşma Sorunlarının GideriImesindeki Etkisi Konusunda Doktora Çalışması Yapmış Olmak.
Seyran i Ziraat Fakültesi 1 oprak Yrd. Doç. 1 1 -Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü Mezunu Olmak. -Bitki Besleme Alanında Yüksek Lisans ve Doktora Yapmış Olmak.
Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Yrd. Doç. 1 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Olmak.
Edebiyat Fakültesi Türk Halk Bilimi Bölümü Yrd. Doç. 3 1 Doktorasını Halkbilim Ana Bilim Dalı Etnoloji Programında Yapmış Olmak
Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği Tarihi ve Deontoloji Yrd. Doç. 1 1 -Veteriner Fakültesi Mezunu Olmak. -Veteriner Hekimliği Tarihi ve Deontolojisi Ana Bilim Dalında Doktora Yapmış Olmak.

Meta: , , , , , , ,

Yorum yok.

Yorum yap.

You must be logged in to post a comment.